ایده اسکرپ بوک
درست‌کردن اسکرپ بوک از روی دست بقیه خنده‌دار است. اسکرپ‌بوک شما اصلا نباید تقلید اسکرپ‌بوک دوست‌تان یا حتی یک نمونه عالی خارجی و اینترنتی باشد. ایده اسکرپ بوک باید خاص و غیرتکراری باشد و این مطلب با فهرستی بلند از چند ایده اسکرپ بوک عالی به شما کمک می‌کند تا اسکرپ‌بوکی منحصر به فرد بسازید. پس اگر به‌دنبال ایده‌های جدید و جذاب برای پروژه بعدی خود هستید، در اینجا چند پیشنهاد برای کمک به شما وجود دارد ایده اسکرپ بوک
 1. بلیت: از کنسرت‌ها، فیلم‌ها یا رویدادهای دیگر، بلیت‌ها را به‌عنوان یادآوری اوقات خوشی که داشته‌اید، نگه دارید.
 2. عکس: عکس معمولی و عکس فورری دوربین‌های گزینه خوبی هستند. عکس مورد علاقه خود را چاپ کنید و از آنها به عنوان بخشی از صفحات اسکرپ‌بوک خود استفاده کنید.
 3. نقشه‌ها: نقشه‌های مکان‌هایی را که بازدید کرده‌اید برش دهید و از آن‌ها به عنوان کاغذ پس‌زمینه یا علامت‌گذاری جایی که بوده‌اید استفاده کنید.
 4. بروشورها: از بروشورهای پارک‌های تفریحی، موزه‌ها یا سایر جاذبه‌های گردشگری برای مستندسازی سفرهای خود استفاده کنید.
 5. رسیدها: رسیدهای رستوران‌ها، مغازه‌ها یا مکان‌های دیگری که بازدید کرده‌اید را به عنوان راهی برای یادآوری تجربیات ذخیره کنید.
 6. تمبرهای استفاده شده: تمبرهای استفاده شده را از پست یا پاکت نامه خود به صفحات اسکرپ بوک خود به عنوان یک لمس منحصر به فرد و شخصی اضافه کنید.
 7. بریده های مجله: مقالات یا تصاویر جالب را از مجلات برش دهید تا از آنها به عنوان پرکننده یا ایجاد کلاژ استفاده کنید.
 8. کارت‌های ویزیت: از کارت‌های ویزیت هتل‌ها، رستوران‌ها یا مکان‌های دیگری که بازدید کرده‌اید به عنوان راهی برای یادآوری تجربیات استفاده کنید.
 9. یادداشت‌ها و نامه‌ها: یادداشت‌ها، نامه‌ها یا کارت پستال‌هایی که دریافت کرده‌اید به‌عنوان بخشی از صفحات اسکرپ‌بوک خود استفاده کنید.
 10. دستمال‌ها و زیر لیوانی‌ها: یک ایده اسکرپ بوک متفاوت! دستمال‌ها یا زیر لیوانی‌های منحصربه‌فرد را از کافه‌ها یا رستوران‌ها ذخیره کنید تا تجربیات خود را به خاطر بسپارید.
 11. نمونه های پارچه: تکه های کوچک پارچه را از لباس یا موارد دیگر جدا کنید تا به عنوان پس زمینه یا تزئین در صفحات اسکرپ‌بوک خود استفاده کنید.
 12. بسته‌بندی خوراکی‌ها: برچسب ها را از بستنی و آیس‌پک جدا کنید یا از کاغذ بیسکوییت و ساندویج به عنوان تزئین یا ایجاد کلاژ استفاده کنید.
 13. جلدهای کتاب کبریت: از جلدهای کبریت در هتل‌ها، رستوران‌ها یا مکان‌های دیگری که بازدید کرده‌اید به عنوان راهی برای یادآوری خاطرات استفاده کنید.
 14. برچسب بطری: برچسب ها را از بطری نوشیدنی‌ها جدا کنید و برای حاشیه یا ایجاد کلاژ استفاده کنید.
 15. کاغذ کادو: از کاغذ بسته بندی یا کیسه های هدیه به عنوان پرکننده یا برای ایجاد کلاژ استفاده کنید.
 16. مهره‌ها و دکمه‌ها: از مهره‌ها و دکمه‌ها به عنوان تزیینات روی صفحات اسکرپ بوک خود استفاده کنید.
 17. درب بطری: از درب بطری به عنوان تزیین یا برای ایجاد کلاژ استفاده کنید. بهتر است با کوبیدن درب را کاملا تخت کنید.
 18. کلیدها: از کلیدهای قدیمی به عنوان تزئین یا ایجاد کلاژ استفاده کنید البته هر چه تخت‌تر و صاف‌تر بهتر.
 19. جواهرات: از جواهرات قدیمی یا شکسته به عنوان تزیینات یا برای ایجاد کلاژ استفاده کنید.
درست کردن اسکرپ‌بوک یک راه فوق العاده برای مستندسازی و حفظ خاطرات شماست. ایده اسکرپ بوک از آسمان نمی‌آید، اگر خوب نگاه کنید همین الان دور و بر شماست. یادتان باشد فهرست ایده‌ای پیشنهادی ما فقط یک نقطه شروع برای پروژه اسکرپ بوک بعدی شما است. خلاق باشید و از آن لذت ببرید! امکانات بی پایان هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 5 =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...