تهیه هدیه برای کسانیکه عاشق تکنولوژی می‌تواند گاهی بسیار چالش‌برانگیز باشد. چه چیزی می‌تواند همسر، نامزد یا دوست شما را خوشحال کند؟ این سوالی است که برای خیلی از ما مطرح می‌شود و گاهی بعد از پشت سر گذاشتن ۳ ولنتاین یا تولد یا سالگرد دیگر نمی‌دانیم باید چه چیزی به عنوان هدیه در نظر بگیریم. خوب امروز در آرت باکس به این مسئله می‌پردازیم. که برای آقایان چه هدیه‌هایی می‌توان در نظر گرفت. این شما و این هم ۲۲ ایده هدیه برای عاشقان تکنولوژی

۲۲ ایده هدیه برای عاشقان تکنولوژی

 

 

خوب البته که در ابتدا ادکلن و ساعت و لباس به ذهن همه ما می‌رسد. اما بیایید یک گام فراتر برویم. شما او را می‌شناسید. می‌دانید به چه چیزهایی علاقه‌مند است پس چه بهتر که آیتم‌هایی را در نظر بگیرید که با خصوصیات و سلایق او هم‌]وانی داشته باشد.

یک شمع خوشبو همیشه می‌تواند هدیه‌ای ایده‌آل باشد. یک جفت دستکش گرم که علاوه بر گرم نگه داشتن دست‌هایش قابلیت تاچ اسکرین تلفن همراه و تبلت را هم داشته باشد. یک کوله پشتی یا چمپان زیبا، یک جا کارتی شیک، یک ست لباس خواب نرم و راحت یک قاب موبایل خاص یک ساعت زیبا یا حتی اگر اهل آشپزی است یک ست آشپزخانه حرفه‌ای همه این‌ها می‌توانند هدیه‌های فوق‌العاده‌ای باشند.

اگر قهوه دوست دارد می‌توانید یک قهوه‌جوش به او هدیه بدهید. یا یک فلاسک قهوه زیبا. اگر اهل تماشای فیلم است باید بدانید که همیشه به دنبال هارد برای ذخیره فیلم‌هایش است و یک هارد خوب می‌تواند هدیه فوق‌العاده‌ای باشد. اگر اهل سفر است یک چمدان زیبا به او هدیه بدهید. یک کوله پشتی زیبا هم می‌تواند ایده‌آل باشد. اگر اهل موسیقی است می‌توانید یک اسپیکر یا هت ست خوب به عنوان هدیه به او بدهید. یا حتی یک گرامافون زیبا می‌تواند هدیه‌ای فوق‌العاده باشد. البته که بهترین هدیه هدیه‌ای است که خودتان با دست خودتان ساخته باشید و این هدیه می‌تواند واقعا به طرف‌تان نشان دهد که چقدر برای او ارزش قائلید.

دوربین عکاسی هم می‌تواند ایده جالبی باشد. البته که هزینه این آیتم با بقیه موارد متفاوت است ولی اگر طرف شما به عکاسی علاقه دارد می‌توانید آیتم‌های مربوط به این رشته را برایش تهیه کنید یا اسمش را در یک کلاس عکاسی ثبت نام کنید یا کتاب مربوط به عکاسی برایش بخرید. دارت و بازی‌های فکری هم می‌توانند هدیه‌های ایده‌آلی باشند. حتماً آن‌ها را در نظر داشته باشید. اگر طرف شما اهل سفر کردن و کمپینگ است می‌توانید با هدیه‌هایی مانند کیسه خواب یا کوله پشتی و چراغ و وسایل کوهنوردی و غیره حسابی غافل‌گیرش کنید میز پینگ پونگ هم می‌تواند هدیه فوق‌العاده جالب و غافلگیر کننده‌ای باشد. البته که به فضایی که باید به میز اختصاص پیدا کند هم خوب فکر کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + چهار =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...