قوانین و مقررات ثبت سفارش در آرت باکس

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت ثبت سفارش در آرت باکس به دقت مطالعه فرمایید:

 1. مشتریان عزیز در نظر داشته باشند که ثبت سفارش منوط به پرداخت وجه اعلام شده توسط تیم آرت باکس بوده و در صورت عدم پرداخت، سفارش ثبت و چاپ نخواهد شد.
 2. مشتری باید این نکته را در نظر داشته باشد که طراحان آرت باکس حتماً قبل از چاپ، از شما تاییدیه طرح دریافت می‌کنند و در صورت تایید طرح از سوی مشتری، سفارش به چاپ تحویل می‌شود و دیگر امکان تغییر وجود نخواهد داشت.
 3. با توجه به این‌که مشتری طرح سفارش خود را تایید کرده است، مسئولیت هرگونه اشتباه تایپی، رنگی و غیره بر عهده مشتری است و آرت باکس هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بروز چنین مشکلاتی نخواهد داشت.
 4. پس از تایید طرح توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر مشخصات سفارش از جمله تغییر جنس و یا تغییر اطلاعات نیز وجود نخواهد داشت. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و در مرحله تایید طرح، به دقت طرح را بررسی کرده و ایرادات کار را به طراح اطلاع دهند.
 5. حق‌الزحمه طراحی لوگو بر اساس تعرفه مصوب طراحان گرافیک ایران در حالت پایه ۶ میلیون تومان است. قیمت‌های بسیار پایین ما در چارچوب خدمات و شیوه کاری آرت‌باکس معنا پیدا می‌کند. استفاده از مواد اولیه آماده طراحی با انواع لایسنس‌های تجاری و آزاد در شیوه کاری ما پذیرفته و معمول است. در صورتی که نیاز به طرح‌های اورجینال برای ثبت برند در ایران یا خارج از کشور دارید، بدیهی است که باید هزینه‌های این نوع طراحی را پرداخت کنید و پیش از سفارش با طراح هماهنگ نمایید.
 6. مبلغ پیش‌پرداخت طراحی در همه سفارش‌ها اعم از لوگو، تگ و غیره تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
 7. آرت‌باکس هیچ مسئولیتی در برابر آسیب‌های احتمالی وارده به سفارش‌ها در اثر سهل‌انگاری سیستم‌های ارسال از قبیل پست، باربری و پیک موتوری ندارد.
 8. انواع متریال‌های چاپی آرت‌باکس از بهترین مواد اولیه اعم از کاغذ و رنگ مصرفی تهیه می‌شوند اما آرت‌باکس هیچ مسئولیتی در قبال پایداری رنگ و کیفیت در شرایط آب و هوایی و محیطی مختلف از قبیل تابش مستقیم نور آفتاب و غیره ندارد.
 9. هر سفارش چاپی تا ۵ درصد امکان خرابی در چاپ، رنگ و برش دارد. این طبیعت کارهای چاپی است اما تمام تلاش ما این است که با تقبل هزینه پرتی چاپ، سفارش شما را صحیح و سلامت به دست شما برسانیم.
 10. رنگ طرح‌های ارسالی شما برای چاپ، بسته به پروفایل رنگی حتما و حتما در چاپ تغییر خواهد کرد. اساس نمایش رنگ در مانیتور RGB با اساس ساخت رنگ در انواع روش‌های چاپ CMYK متفاوت است.
 11. چاپ رنگ‌های خاص مانند طلایی، نقره‌ای و … با چیزی که در مانیتور مشاهده می‌کنید، کاملا متفاوت هستند.
 12. شما با خرید از آرت‌باکس وارد رابطه‌ای مالی و حقوقی با ما می‌شوید که فقط تحت شرایط بالا اعتبار دارد. عدم آگاهی شما از قوانین سایت و رویه‌های مالی به دلیل کم‌توجهی یا کوتاهی در بررسی مستندات، هیچ حقی برای شما ایجاد نخواهد کرد. به بیان دیگر هر گونه سفارش به آرت‌باکس به معنای پذیرش بی‌قید و شرط قوانین بالاست.

نظر خود را برای ما بنویسید