تهیه هدیه برای دوست صمیمی می‌تواند گاهی بسیار چالش‌برانگیز باشد. به خصوص اگر قرار باشد برای دوست چندین و  چند ساله‌تان این هدیه را تهیه کنید. چه چیزی می‌تواند او  را خوشحال کند؟ این سوالی است که برای خیلی از ما مطرح می‌شود و گاهی بعد از پشت سر گذاشتن چند تولد و مناسبت دیگر نمی‌دانیم باید چه چیزی به عنوان هدیه در نظر بگیریم. خوب امروز در آرت باکس به این مسئله می‌پردازیم. که برای دوست صمیمی چه هدیه‌هایی می‌توان در نظر گرفت. این شما و این هم ۳۰ ایده هدیه برای دوست صمیمی

۳۰ ایده هدیه برای دوست صمیمی

چه چیزهایی می‌تواند برای هدیه به او مناسب باشد؟ خوب البته که در ابتدا عطر و ساعت و لباس به ذهن همه ما می‌رسد. اما بیایید یک گام فراتر برویم. شما او را می‌شناسید. می‌دانید به چه چیزهایی علاقه‌مند است پس چه بهتر که آیتم‌هایی را در نظر بگیرید که با خصوصیات و سلایق او هم‌]وانی داشته باشد.

 

 

اگر قهوه دوست دارد می‌توانید یک قهوه‌جوش به او هدیه بدهید. یا یک فلاسک قهوه زیبا. اگر اهل تماشای فیلم است باید بدانید که همیشه به دنبال هارد برای ذخیره فیلم‌هایش است و یک هارد خوب می‌تواند هدیه فوق‌العاده‌ای باشد. اگر اهل سفر است یک چمدان زیبا به او هدیه بدهید. یک کوله پشتی زیبا هم می‌تواند ایده‌آل باشد. اگر اهل موسیقی است می‌توانید یک اسپیکر یا هت ست خوب به عنوان هدیه به او بدهید. یا حتی یک گرامافون زیبا می‌تواند هدیه‌ای فوق‌العاده باشد. دوربین عکاسی هم می‌تواند ایده جالبی باشد. البته که هزینه این آیتم با بقیه موارد متفاوت است ولی اگر طرف شما به عکاسی علاقه دارد می‌توانید آیتم‌های مربوط به این رشته را برایش تهیه کنید یا اسمش را در یک کلاس عکاسی ثبت نام کنید یا کتاب مربوط به عکاسی برایش بخرید. اگر طرف شما اهل سفر کردن و کمپینگ است می‌توانید با هدیه‌هایی مانند کیسه خواب یا کوله پشتی و چراغ و وسایل کوهنوردی و غیره حسابی غافل‌گیرش کنید. اگر اهل ورزش است می‌توانید با وسایل ورزش مانند تشک یوگا حسابی خوشحالش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...